راهکارهای حمل و نقل هوشمند

شرکت بصیر پردازش با بیش از پانزده سال سابقه تولید محصولات تجمیع شده مبتنی بر بینایی کامپیوتر یکی از شناخته شده‌ترین شرکتهای دانش بنیان ارائه‌کننده انواع راهکارهای حمل و نقل هوشمند در ایران است. هدف اصلی ما ارتقاء سطح کیفی زندگی شهروندان از طریق تضمین ایمنی، بهبود حمل و نقل، صرفه‌جویی در وقت و انرژی و رسیدن به آرامش خاطر است.

راهکارهای حمل و نقل هوشمند شرکت بصیر پردازش عمدتا به سه دسته ثبت پلاک خودرو، ثبت تخلف سرعت غیر مجاز و ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز تقسیم می‌شوند. این راهکارها علاوه بر مزیت استفاده از سخت‌افزارهای تجمیع شده که منجر به نصب آسان، قیمت پایین، مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتر می‌شود با امکان تلفیق انواع محصولات بصیر پردازش از ارزش افزوده بالایی برخوردار هستند.

همچنین با استفاده از تلفیق این راهکارها می‌توان انواع سامانه‌های ثبت تخلف مانند سامانه ثبت تخلف عبور از خط ویژه، سامانه ثبت تخلف عبور از خط ممتد، سامانه ثبت تخلف حرکت خودروی سنگین در لاین سرعت و غیره را تولید کرد.

خدمات پشتیبانی و نگهداری

تیم فنی شرکت بصیر پردازش پیوسته در حال ارتقاء محصولات این شرکت با بهره‌برداری از دانش روز بینایی کامپیوتر و تکنولوژی‌های جدید سخت افزاری است. اولویت این تیم همواره افزودن امکانات و تولید محصولات جدید بر اساس نیاز کشور بوده است. اما ارائه یک محصول درجه یک تنها با تمرکز بر تولید محصول امکان پذیر نیست و تجربه‌ مشتری در استفاده از محصولات و دریافت خدمات پس از فروش و گارانتی به اندازه‌ کیفیت خود محصول دارای اهمیت است.
راهکارهای ما با بهره‌مندی از پلتفورم اینترنت اشیاء بصیر که برای مدیریت از راه دور و جمع‌آوری و تحلیل اطلاعات مورد نیاز برای عیب یابی سامانه‌های گسترده در اقصی نقاط کشور روی بستر اینترنت توسعه داده شده است، از کیفیت بالایی در خدمات نگهداری و پشتیبانی برخوردار هستند. تیم پشتیبانی ما همواره در حال کنترل کیفیت و کشف و مرتفع کردن نواقص ایجاد شده در سامانه‌ها است. این تیم به کمک سیستم‌های توسعه داده شده به همین منظور در کمترین زمان ممکن از بروز نواقص مطلع گردیده و اقدام به رفع آن می‌کند. برای آشنایی با ساختار تیم پشتیبانی و فرآیند نگهداری به لینک زیر مراجعه کنید.

بیشتر بدانید