محصولات هوش مصنوعی

تجربیات شرکت بصیر پردازش در تولید محصولات دانش بنیان منجر به تولید محصولات هوشمند سخت افزاری و نرم افزاری متعددی شده است. این محصولات با بهره‌گیری از فناوری بینایی کامپیوتر و یادگیری ماشین توسعه داده شده و محدود به محصولات مورد استفاده در راهکارهای حمل و نقل هوشمند نیستند.

برخی از این محصولات مانند پلاک خوان تجمیع شده، سرعت سنج ویدئویی، تشخیص نوع خودرو و ترددشمار برای استفاده در راهکارهای حمل و نقل هوشمند توسعه داده شده‌اند. محصولاتی مانند چک اپراتوری هوشمند و پلتفورم اینترنت اشیاء به منظور کاهش هزینه‌ها و بهبود خدمات پشتیبانی و نگهداری توسعه داده شده و نقش بسزایی در کیفیت بالا و مقرون به صرفه بودن محصولات این شرکت ایفا می‌کنند.

در راستای پاسخگویی به نیازهای هوش مصنوعی کشور در فرآیند تحول دیجیتال شرکت بصیرپردازش اقدام به توسعه سه محصول تشخیص چهره، احراز هویت دیجیتال و نویسه‌خوان شناسنامه کرده است. این شرکت همچنین با استفاده از تجربیات خود در مدل سازی سه بعدی تصاویر ویدئویی دو محصول اسکنر سه بعدی و تبلیغات مجازی ویدئویی را توسعه داد تا صنعت تبلیغات و تولید محتوای کشور از تکنولوژی روز جهان بهره‌مند گردد.